NOWA ROLA

AKTUALNO艢CI

Zako艅czy艂a si臋 kwalifikacja uczestnik贸w do drugiej grupy.

B臋dzie to grupa z艂o偶ona z 10 os贸b, kt贸re wybra艂y kierunek szkolenia Pracownik Kancelaryjny. Uczestnicy II grupy w kwietniu rozpoczn膮 sw贸j udzia艂.

Pierwsza grupa uczestnik贸w, kt贸rzy wybrali szkolenie na kierunku Operator koparko-艂adowarki, w lutym rozpocz臋艂a udzia艂 w projekcie. Odbyli oni spotkania z doradc膮 zawodowym, podczas kt贸rych stworzone zosta艂y Indywidualne Plany Dzia艂ania dla ka偶dego z nich.

Obecnie trwaj膮 Warsztaty Rozwoju Kompetencji Kluczowych, po kt贸rych uczestnicy przyst膮pi膮 do kolejnych dzia艂a艅 projektowych min. Warsztat贸w Aktywnego Poszukiwania Pracy i Szkole艅 Zawodowych. Uczestnik贸w/czki I grupy zach臋camy do zapoznania si臋 ze szczeg贸艂owym harmonogramem zaj臋膰

W dalszym ci膮gu przyjmowane s膮 zg艂oszenia os贸b ch臋tnych do przyst膮pienia do projektu.

Projekt 鈥濿yj艣膰 z cienia鈥 realizowany jest w ramach PO KL
(Poddzia艂anie 7.2.1. Aktywizacja zawodowa i spo艂eczna os贸b zagro偶onych wykluczeniem spo艂ecznym)
na podstawie umowy podpisanej z Urz臋dem Marsza艂kowskim Wojew贸dztwa Podlaskiego.

DO G覴Y