EDS-FNS

NOWOŚCI W PROJEKCIE OPIS PROJEKTU

REKRUTACJA TRWA!
Informujemy, ┼╝e trwa rekrutacja na nast─Öpuj─ůce szkolenia:
ÔÇó Rozliczanie inwestycyjnych projekt├│w finansowanych z UE,
ÔÇó Rozliczanie projekt├│w POKL,
ÔÇó ABC handlu.
Zgłoszenia przyjmujemy do 30.06.2014roku.
Miejsca i terminy najbliższych szkoleń:
ÔÇó Rozliczanie inwestycyjnych projekt├│w finansowanych z UE ÔÇô Przemy┼Ťl 14.06.2014,
ÔÇó Rozliczanie projekt├│w POKL ÔÇô lipiec-sierpie┼ä 2014,
ÔÇó ABC handlu Przemy┼Ťl 14.06.2014r, Brzoz├│w ÔÇôczerwiec 2014, Lesko, Ustrzyki Dln. ÔÇô lipiec 2014,

KOMUNIKAT!
Informujemy, że w drugiej połowie marca 2014r. rozpocznie się w Brzozowie szkolenie z zakresu kadr i płac, na które serdecznie zapraszamy. Zostały ostatnie wolne miejsca!

Uczestnicy szkole┼ä z zakresu sporz─ůdzania sprawozdania finansowego i bilansu oraz podatk├│w VAT, CIT, PDOF
ÔÇôgr. zaawansowana zako┼äczyli udzia┼é w projekcie. Szkolenia te cieszy┼éy si─Ö du┼╝ym zainteresowaniem, ich poziom zosta┼é wysoko oceniony przez uczestnik├│w. Zdobyta wiedza i umiej─Ötno┼Ťci zostan─ů wykorzystane w dalszej pracy zawodowej, co w przysz┼éo┼Ťci wp┼éynie na jako┼Ť─ç ┼Ťwiadczonych przez nich us┼éug.

Projekt ÔÇ×Weekendowa edukacjaÔÇŁ realizowany jest w ramach PO KL (Poddzia┼éanie 8.1.1. Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsi─Öbiorstw) na podstawie umowy podpisanej z Wojew├│dzkim Urz─Ödem Pracy w Rzeszowie. Biuro projektu znajduje si─Ö w Brzozowie.

Projekt skierowany jest do 240 os├│b ( 120K i 120M) Pracodawc├│w i Pracownik├│w sektora mikro, ma┼éych i ┼Ťrednich┬á przedsi─Öbiorstw oraz do os├│b samozatrudnionych (os├│b prowadz─ůcych jednoosobow─ů dzia┼éalno┼Ť─ç gospodarcz─ů), posiadaj─ůcych jednostk─Ö organizacyjn─ů na terenie ┬ájednego z powiat├│w: bieszczadzkiego, brzozowskiego, leskiego, lubaczowskiego, przemyskiego, strzy┼╝owskiego, prowadz─ůcych dzia┼éalno┼Ť─ç w bran┼╝ach: handel lub us┼éugi finansowe.

Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji pracowników usług finansowych (150 osób) i handlowych( 90 osób) z powiatów województwa podkarpackiego do 31.10.2014.

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

od 01.09.2013 do 31.10.2014

Rozpocz─Öcie projektu

Pierwsze szkolenie ju┼╝ za nami!
Pierwsza grupa uczestnik├│w szkolenia z zakresu podatk├│w VAT, CIT, PDOF zako┼äczy┼éa udzia┼é w projekcie. Wszyscy pozytywnie zdali egzamin i otrzymali certyfikaty i za┼Ťwiadczenia potwierdzaj─ůce nabycie wiedzy i umiej─Ötno┼Ťci w obszarze zagadnie┼ä finansowych.
W zakładce GALERIA dostępne zdjęcia ze szkolenia.

Pierwsza grupa rozpoczęła szkolenie
Pragniemy poinformowa─ç, ┼╝e w dniu 30.11.2013 r., pierwsza grupa rozpocz─Ö┼éa szkolenie z zakresu PODATK├ôW VAT, CIT, PDOF. Szkolenia odbywaj─ů si─Ö w Brzozowie w Hotelu ALTA.

Trwa nab├│r na szkolenia
W dalszym ci─ůgu trwa nab├│r na szkolenia z zakresu: podatk├│w VAT, CIT, PDOF- gr. zaawansowana, Kadr i p┼éac, R├│┼╝nic kursowych i wyceny ┼Ťrodk├│w pieni─Ö┼╝nych, Sporz─ůdzania sprawozdania finansowego i bilansu -gr.podst. i zaawansowana, Rozliczania projekt├│w PO KL, Rozliczania inwestycyjnych projekt├│w finansowanych z UE, ABC handlu.
Z uwagi na to, ┼╝e rekrutacja jest ci─ůg┼éa termin dostarczenia dokument├│w rekrutacyjnych jest bardzo wa┼╝ny ÔÇô decyduje kolejno┼Ť─ç zg┼éosze┼ä!
Terminy szkole┼ä zale┼╝─ů od zebrania si─Ö danej grupy szkoleniowej.
Zainteresowane osoby, spe┼éniaj─ůce kryteria uczestnictwa w projekcie, zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektu.
W zak┼éadce: DO POBRANIA znajd─ů Pa┼ästwo wzory dokument├│w, kt├│re nale┼╝y z┼éo┼╝y─ç deklaruj─ůc ch─Ö─ç uczestnictwa w szkoleniu.

aArchiwum nowo┼Ťci

Projekt ÔÇ×Weekendowa EdukacjaÔÇŁ
realizowany w ramach PO KL
(Poddz. 8.1.1. Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsi─Öbiorstw)