INFORMACJE o PROJEKCIE

Celem g艂贸wnym projektu jest pomoc kobietom pozostaj膮cym bez zatrudnienia ze wzgl臋du na wychowywanie dzieci w powrocie na rynek pracy, poprzez dostarczenie umiej臋tno艣ci poruszania si臋 po rynku pracy, godzenia obowi膮zk贸w rodzinnych i zawodowych, diagnoz臋 predyspozycji w celu okre艣lenia kierunku dalszego kszta艂cenia, dostarczenie lub aktualizacje kwalifikacji zawodowych oraz praktyczne doskonalenie umiej臋tno艣ci zawodowych.

Adresatkami projektu s膮 kobiety, kt贸re z powodu wychowywania dzieci przerwa艂y lub nie podj臋艂y pracy, nadal nie posiadaj膮 zatrudnienia, zg艂aszaj膮 ch臋膰 podj臋cia pracy, niezarejestrowane w PUP ani KRUS, posiadaj膮ce min. jedno dziecko.

Projekt adresujemy do kobiet zamieszkuj膮cych na terenie wojew贸dztwa lubelskiego

Rekrutacja b臋dzie przebiega艂a dwuetapowo:

1. Zg艂oszenie do udzia艂u w projekcie poprzez wys艂anie lub z艂o偶enie w biurze projektu formularza zg艂oszeniowego (do pobrania)
  2. Spotkanie rekrutacyjne z doradc膮 zawodowym w um贸wionym wcze艣niej terminie.

ZOBACZ : MATERIA艁Y DO POBRANIA

DZIA艁ANIA

• Warsztaty aktywnego poruszania si臋 po rynku pracy (40h)
  • Spotkania powiatowych grup wsparcia