RELACJA Z KONFERENCJI

KONFERENCJA PODSUMOWUJ─äCA
PROJEKT "PRACUJ─äCA MAMA"
16 PA┼╣DZIERNIKA 2009

Instytut Rynku Pracy - Fundacja Nowy Staw ma zaszczyt zaprosi─ç na konferencj─Ö podsumowuj─ůc─ů projekt ÔÇ×Pracuj─ůca mamaÔÇŁ, kt├│ra odb─Ödzie si─Ö w dniu 16 pa┼║dziernika 2009r. w godz. 10:00 ÔÇô 15:00 w Grand Hotelu Lublinianka.

Celem spotkania jest podsumowanie realizacji projektu, prezentacja jego rezultat├│w, a tak┼╝e refleksja nad sytuacj─ů kobiet na rynku pracy w Polsce. Ponadto chcemy zaprezentowa─ç rol─Ö Europejskiego Funduszu Spo┼éecznego w aktywizacji kobiet oraz dobre praktyki w tym zakresie.

Projekt ÔÇ×Pracuj─ůca mamaÔÇŁ adresowany by┼é do kobiet pozostaj─ůcych bez zatrudnienia ze wzgl─Ödu na wychowywanie dzieci. Naszym celem by┼éo zwi─Ökszenie ich szans na rynku pracy poprzez podniesienie umiej─Ötno┼Ťci poruszania si─Ö po rynku pracy, godzenia obowi─ůzk├│w rodzinnych i zawodowych, diagnoz─Ö predyspozycji w celu okre┼Ťlenia kierunku dalszego kszta┼écenia, dostarczenie lub aktualizacje kwalifikacji zawodowych oraz praktyczne doskonalenie umiej─Ötno┼Ťci zawodowych.

Szczeg├│┼éowy program konferencji w za┼é─ůczniku.

W razie jakichkolwiek pyta┼ä ÔÇô prosimy o kontakt: Agata Gawlik, tel. 081 536 10 94

Prosz─Ö o potwierdzenie przybycia mailem: a.gawlik@irp-fundacja.pl do 13 pa┼║dziernika 2009r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w w/w przedsięwzięciu.

RELACJA Z KONFERENCJI

DO POBRANIA:

´╗┐

www.efs.gov.pl

Projekt ÔÇ×Pracujaca mamaÔÇŁ
wsp├│lfinansowany ze srodk├│w Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Spolecznego
w ramach Programu Operacyjnego Kapital Ludzki