AKTUALNOŚCI w PROJEKCIE

KONFERENCJA PODSUMOWUJ─äCA
Przedstawiciele powiatowych urz─Öd├│w pracy, instytucji rynku pracy, firm szkoleniowych, organizacji pozarz─ůdowych, doradcy zawodowi oraz beneficjentki projektu - byli uczestnikami konferencji podsumowuj─ůcej realizacj─Ö projektu ÔÇ×Pracuj─ůca mamaÔÇŁ. Konferencja odby┼éa si─Ö w pi─ůtek 16 pa┼║dziernika 2009r. w Grand Hotelu Lublinianka.

SPOTKANIE PODSUMOWUJ─äCE
Serdecznie zapraszamy Panie wraz z dzie─çmi na spotkanie podsumowuj─ůce projekt "Pracuj─ůca mama", kt├│re odb─Ödzie si─Ö w sobot─Ö 10 pa┼║dziernika 2009r. w naszym O┼Ťrodku Szkoleniowo - Konferencyjnym w Nasutowie k/Lublina. Rozpocz─Öcie o godz. 14:00
Dla os├│b ch─Ötnych zapewniamy transport z Lublina do Nasutowa i powr├│t: wyjazd autokaru godz. 13:30 Plac Zamkowy Wi─Öcej informacji w biurze projektu.
Serdecznie zapraszamy do udziału, prosimy o potwierdzenie przybycia do 7 października 2009r. mailowo lub telefonicznie. Wraz z potwierdzeniem proszę o informację o chęci skorzystania z autokaru.

PRAWO PRACY - SZKOLENIE
Uczestniczki projektu ÔÇ×Pracuj─ůca mamaÔÇŁ zapraszamy na szkolenie z zakresu prawa pracy. Szkolenie odb─Ödzie si─Ö w Acton Training Centre Ltd., Zg┼éoszenia w Biurze Projektu. WI─śCEJ INFORMACJI

GRUPY WSPARCIA : TA┼âCE W KR─śGU
Zapraszamy Panie z wszystkich grup warsztatowych projektu ÔÇ×Pracuj─ůca mamaÔÇŁ na spotkania grupy wsparcia z cyklu ÔÇ×ta┼äce w kr─ÖguÔÇŁ. Zapraszamy!

OPIS PROJEKTU

Celem g┼é├│wnym projektu jest pomoc kobietom pozostaj─ůcym bez zatrudnienia ze wzgl─Ödu na wychowywanie dzieci w powrocie na rynek pracy, poprzez dostarczenie umiej─Ötno┼Ťci poruszania si─Ö po rynku pracy, godzenia obowi─ůzk├│w rodzinnych i zawodowych, diagnoz─Ö predyspozycji w celu okre┼Ťlenia kierunku dalszego kszta┼écenia, dostarczenie lub aktualizacje kwalifikacji zawodowych oraz praktyczne doskonalenie umiej─Ötno┼Ťci zawodowych.

Adresatkami projektu s─ů kobiety, kt├│re z powodu wychowywania dzieci przerwa┼éy lub nie podj─Ö┼éy pracy, nadal nie posiadaj─ů zatrudnienia, zg┼éaszaj─ů ch─Ö─ç podj─Öcia pracy, niezarejestrowane w PUP ani KRUS, posiadaj─ůce min. jedno dziecko.
Projekt adresujemy do kobiet zamieszkuj─ůcych na terenie wojew├│dztwa lubelskiego

DZIAŁANIA

• Warsztaty aktywnego poruszania si─Ö po rynku pracy (40h)
  • Spotkania powiatowych grup wsparcia