NOWE PERSPEKTYWY

NOWOŚCI W PROJEKCIE

21-02-2012
Szkolenia  Zawodowe
Ruszyły już wszystkie szkolenia zawodowe w ramach projektu „Nowe perspektywy”. Uczestnicy projektu kształcą się na czterech różnych kierunkach: „Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej i komputera”, „Kucharz małej gastronomii z organizacją usług cateringowych”, „Kosmetyka z elementami wizażu”, „Technolog robót wykończeniowych w budownictwie”.
WIĘCEJ INFORMACJI | FOTOGALERIA

24-01-2012
ZAPROSZENIE
Zapraszamy do udziału w postępowaniu na wyłonienie wykonawców szkoleń zawodowych w ramach projektu "Nowe perspektywy".
WIĘCEJ INFORMACJI

Nowe Perspektywy – Nowe Szanse

W dniu 1 czerwca 2011 roku Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw rozpoczyna realizacje projektu „Nowe perspektywy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki, Działanie: 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie: 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie, na podstawie umowy podpisanej z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych.

Zapraszamy do Biura projektu w Radomiu:
ul. Żeromskiego 94/112,
26-600 Radom, /lokalizacja/
tel. 48 370 35 03,
radom@eds-fundacja.pl

Termin realizacji projektu:
01.06.2011 – 31.05.2012.

ARCHIWUM PROJEKTU

OPIS PROJEKTU

Projekt „Nowe perspektywy” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki, Działanie: 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie: 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie, na podstawie umowy podpisanej z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych. Projekt realizowany jest na terenie woj. mazowieckiego (powiaty: radomski, przysuski, szydłowiecki, lipski, zwoleński, kozienicki, białobrzeski). Biuro projektu znajduje się w Radomiu.

Projekt skierowany jest do 80 osób dorosłych, w tym 40 kobiet i 40 mężczyzn, rolników i domowników zamieszkujących na obszarze gmin wiejskich i miejsko-wiejskich oraz miast do 25 tys. mieszkańców na terenie Subregionu Radomskiego (powiaty: radomski, przysuski, szydłowiecki, lipski, zwoleński, kozienicki, białobrzeski). Projekt skierowany jest do osób, które wykonują działalność rolniczą i z własnej inicjatywy chcą zmienić kwalifikacje zawodowe i podjąć zatrudnienie w nowym zawodzie, w sferze poza rolnictwem.

Celem projektu jest zapewnienie wsparcia w procesie przekwalifikowania 80 osób (40 kobiet i 40 mężczyzn) odchodzących z rolnictwa z terenu Subregionu Radomskiego i adaptacja ich kwalifikacji zawodowych do wymogów lokalnego rynku pracy.

ZASADY UCZESTNICTWA

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny! Warunkiem uczestnictwa jest spełnienie wymogów określonych w regulaminie realizacji projektu.

ZAPEWNIAMY:
 wyżywienie podczas szkoleń i spotkań, materiały szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia.

od
01.06.2011 r. do 31.05.2012 r.

Projekt „Nowe perspektywy”
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,