NOWE PERSPEKTYWY

NOWOŚCI W PROJEKCIE

21-02-2012
Szkolenia  Zawodowe
Ruszy┼éy ju┼╝ wszystkie szkolenia zawodowe w ramach projektu ÔÇ×Nowe perspektywyÔÇŁ. Uczestnicy projektu kszta┼éc─ů si─Ö na czterech r├│┼╝nych kierunkach: ÔÇ×Sprzedawca z obs┼éug─ů kasy fiskalnej i komputeraÔÇŁ, ÔÇ×Kucharz ma┼éej gastronomii z organizacj─ů us┼éug cateringowychÔÇŁ, ÔÇ×Kosmetyka z elementami wiza┼╝uÔÇŁ, ÔÇ×Technolog rob├│t wyko┼äczeniowych w budownictwieÔÇŁ.
WI─śCEJ INFORMACJI | FOTOGALERIA

24-01-2012
ZAPROSZENIE
Zapraszamy do udziału w postępowaniu na wyłonienie wykonawców szkoleń zawodowych w ramach projektu "Nowe perspektywy".

Nowe Perspektywy ÔÇô Nowe Szanse

W dniu 1 czerwca 2011 roku Europejski Dom Spotka┼ä ÔÇô Fundacja Nowy Staw rozpoczyna realizacje projektu ÔÇ×Nowe perspektywyÔÇŁ, wsp├│┼éfinansowanego ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Spo┼éecznego.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki, Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki, Dzia┼éanie: 8.1 Rozw├│j pracownik├│w i przedsi─Öbiorstw w regionie, Poddzia┼éanie: 8.1.2 Wsparcie proces├│w adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie, na podstawie umowy podpisanej z Mazowieck─ů Jednostk─ů Wdra┼╝ania Program├│w Unijnych.

Projekt realizowany jest na terenie woj. mazowieckiego (powiaty: radomski, przysuski, szydłowiecki, lipski, zwoleński, kozienicki, białobrzeski).

Zapraszamy do Biura projektu w Radomiu:
ul. ┼╗eromskiego 94/112,
26-600 Radom, /lokalizacja/
tel. 48 370 35 03,
radom@eds-fundacja.pl

Termin realizacji projektu:
01.06.2011 ÔÇô 31.05.2012.

ARCHIWUM PROJEKTU

OPIS PROJEKTU

Projekt ÔÇ×Nowe perspektywyÔÇŁ realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki, Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki, Dzia┼éanie: 8.1 Rozw├│j pracownik├│w i przedsi─Öbiorstw w regionie, Poddzia┼éanie: 8.1.2 Wsparcie proces├│w adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie, na podstawie umowy podpisanej z Mazowieck─ů Jednostk─ů Wdra┼╝ania Program├│w Unijnych. Projekt realizowany jest na terenie woj. mazowieckiego (powiaty: radomski, przysuski, szyd┼éowiecki, lipski, zwole┼äski, kozienicki, bia┼éobrzeski). Biuro projektu znajduje si─Ö w Radomiu.

Projekt skierowany jest do 80 os├│b doros┼éych, w tym 40 kobiet i 40 m─Ö┼╝czyzn, rolnik├│w i domownik├│w zamieszkuj─ůcych na obszarze gmin wiejskich i miejsko-wiejskich oraz miast do 25 tys. mieszka┼äc├│w na terenie Subregionu Radomskiego (powiaty: radomski, przysuski, szyd┼éowiecki, lipski, zwole┼äski, kozienicki, bia┼éobrzeski). Projekt skierowany jest do os├│b, kt├│re wykonuj─ů dzia┼éalno┼Ť─ç rolnicz─ů i z w┼éasnej inicjatywy chc─ů zmieni─ç kwalifikacje zawodowe i podj─ů─ç zatrudnienie w nowym zawodzie, w sferze poza rolnictwem.

Celem projektu jest zapewnienie wsparcia w procesie przekwalifikowania 80 os├│b (40 kobiet i 40 m─Ö┼╝czyzn) odchodz─ůcych z rolnictwa z terenu Subregionu Radomskiego i adaptacja ich kwalifikacji zawodowych do wymog├│w lokalnego rynku pracy.

ZASADY UCZESTNICTWA

Udzia┼é we wszystkich zaj─Öciach jest bezp┼éatny! Warunkiem uczestnictwa jest spe┼énienie wymog├│w okre┼Ťlonych w regulaminie realizacji projektu.

ZAPEWNIAMY:
 wy┼╝ywienie podczas szkole┼ä i spotka┼ä, materia┼éy szkoleniowe, zwrot koszt├│w dojazdu na zaj─Öcia.

od
01.06.2011 r. do 31.05.2012 r.

_______________________________________________________________________________________

Projekt ÔÇ×Nowe perspektywyÔÇŁ
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki,