EDS-FNS

NOWOŚCI W PROJEKCIE OPIS PROJEKTU

Grupy Wsparcia
dla Uczestnik├│w Projektu trwaj─ů !!!
Przypominamy uczestnikom projektu o obecno┼Ťci na comiesi─Öcznych spotkaniach grup wsparcia - jest to forma zaj─Ö─ç obowi─ůzkowa w min. 80% udziale (zgodnie z regulaminem uczestnictwa).
HARMONOGRAM SPOTKAŃ GRUP WSPARCIA DLA POSZCZEGÓLNYCH GRUP PONIŻEJ.

GRUPY WSPARCIA
- HARMONOGRAMY

grupa 1 - Gorlice
grupa 2 - Gorlice

grupa 3 - Nowy S─ůcz
grupa 4 - Nowy S─ůcz

grupa 5 - Limanowa
grupa 6 - Limanowa

grupa 7 - Tarn├│w
grupa 8 - Tarn├│w

dla grup szkoleniowych:
grupy V, VI, VII, VIII

dla grup szkoleniowych :
grupy I, II, III, IV

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA!
Rekrutacja do Projektu "Nowe Mo┼╝liwo┼Ťci" zosta┼éa zako┼äczona w dniu 31.01.2014 r.

HARMONOGRAMY ZAJ─ś─ć
dla grup szkoleniowych w powiatach gorlickim, limanowskim i tarnowskim -

REKTUTACJA TRWA !
Informujemy, i┼╝ nadal do 31.01.2014r. prowadzimy rekrutacj─Ö do projektu ÔÇ×Nowe Mo┼╝liwo┼ŤciÔÇŁ w powiatach :
- limanowskim
do grup szkoleniowych: ÔÇ×pracownik ds. finansowo ÔÇô ksi─ÖgowychÔÇŁ i ÔÇ× stolarz meblowyÔÇŁ
- tarnowskim
do grup szkoleniowych: ÔÇ×pracownik ds. finansowo ÔÇô ksi─ÖgowychÔÇŁ i ÔÇ× magazynierÔÇŁ.
Zapraszamy do sk┼éadania formularzy zg┼éoszeniowych osoby spe┼éniaj─ůce kryteria uczestnictwa, mieszka┼äc├│w wymienionych powiat├│w.
R├│wnocze┼Ťnie informujemy mieszka┼äc├│w powiat├│w: gorlickiego i nowos─ůdeckiego, i┼╝ zako┼äczyli┼Ťmy rekrutacje dla tych powiat├│w.

HARMONOGRAMY ZAJ─ś─ć
dla grup szkoleniowych w powiatach nowos─ůdeckim i gorlickim -

ROZPOCZ─śCIE PROJEKTU
Z dniem 01 pa┼║dziernika 2013r. rozpocz─Öli┼Ťmy realizacj─Ö projektu ÔÇ×Nowe Mo┼╝liwo┼ŤciÔÇŁ!
Do udzia┼éu w projekcie zapraszamy osoby niepe┼énosprawne zamieszka┼ée na terenie nast─Öpuj─ůcych powiat├│w woj. ma┼éopolskiego:
limanowskiego,
tarnowskiego (bez miasta Tarn├│w),
nowos─ůdeckiego (bez miasta Nowy S─ůcz),
gorlickiego.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do zapoznania się z warunkami uczestnictwa , z oferowanymi w ramach projektu działaniami oraz z zasadami rekrutacji do projektu .

aArchiwum nowo┼Ťci

Projekt ÔÇ×Nowe Mo┼╝liwo┼ŤciÔÇŁ realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki, Priorytet: VII Promocja integracji spo┼éecznej, Dzia┼éanie: 7.4. Niepe┼énosprawni na rynku pracy, na podstawie umowy podpisanej z Wojew├│dzkim Urz─Ödem Pracy w Krakowie.

Biuro projektu znajduje si─Ö w Nowym S─ůczu w Nowym S─ůczu przy ul. Barbackiego 57, tel. 18 475 16 15 , nowysacz@irp-fundacja.pl,

Projekt skierowany jest do 80 osób niepełnosprawnych, w tym 46 kobiet i 34 mężczyzn, którzy:

• Posiadaj─ů aktualne orzeczeniem o stopniu niepe┼énosprawno┼Ťci (umiarkowanym lub lekkim) lub orzeczeniem lekarza orzecznika ZUS o cz─Ö┼Ťciowej niezdolno┼Ťci do pracy z terenu powiat├│w wojew├│dztwa ma┼éopolskiego: limanowskiego, tarnowskiego, nowos─ůdeckiego, gorlickiego,
  • Pozostaj─ů bez zatrudnienia (w tym zarejestrowani w Urz─Ödzie Pracy jako osoby bezrobotne),
  • S─ů ┬áw wieku aktywno┼Ťci zawodowej (tj. 18-64 lat).

Celem projektu jest podniesienie  aktywno┼Ťci zawodowej oraz zdolno┼Ťci do zatrudnienia  os├│b niepe┼énosprawnych  z terenu  powiat├│w woj. ma┼éopolskiego: limanowskiego, tarnowskiego, nowos─ůdeckiego, gorlickiego  jako os├│b zagro┼╝onych wykluczeniem spo┼éecznym.

ZASADY UCZESTNICTWA

Udzia┼é we wszystkich zaj─Öciach jest bezp┼éatny! Warunkiem uczestnictwa jest spe┼énienie wymog├│w okre┼Ťlonych w regulaminie rekrutacji.

ZAPEWNIAMY:

Wyżywienie podczas treningów psychologicznych, warsztatów aktywnego poruszania się po rynku pracy, poczęstunek podczas spotkań grupy wsparcia, zwrot kosztów podróży na indywidualne doradztwo zawodowe, treningi psychologiczne warsztaty, szkolenia zawodowe, spotkania grupy wsparcia, stypendium stażowe podczas 3 miesięcznego stażu zawodowego u pracodawcy oraz stypendium szkoleniowe w ramach szkoleń zawodowych .

od 01.10.2013r. do 31.12.2014r.

Projekt ÔÇ×Nowe Mo┼╝liwo┼ŤciÔÇŁ
wsp├│┼éfinansowany ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Spo┼éecznego