NOWOŚCI W PROJEKCIE

Harmonogramy
Warsztaty poruszania si─Ö po rynku pracy

Rozpocz─Öcie projektu
W dniu 1 wrze┼Ťnia 2012 r. rozpocz─Öli┼Ťmy realizacj─Ö projektu ÔÇ×Nowa rolaÔÇŁ skierowanego do os├│b odchodz─ůcych z rolnictwa z obszaru wojew├│dztwa ┼Ťwi─Ötokrzyskiego.

Zach─Öcamy do zapoznania si─Ö:

ARCHIWUM PROJEKTU

OPIS PROJEKTU

Projekt ÔÇ×Nowa rolaÔÇŁ realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki, Priorytet: VIII Regionalne kadry gospodarki, Dzia┼éanie: 8.1 Rozw├│j pracownik├│w i przedsi─Öbiorstw w regionie, Poddzia┼éanie: 8.1.2 Wsparcie proces├│w adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie, na podstawie umowy podpisanej z Wojew├│dzkim Urz─Ödem Pracy w Kielcach. Projekt realizowany jest na terenie woj. ┼Ťwi─Ötokrzyskiego. Biuro projektu znajduje si─Ö w Kielcach.

Projekt skierowany jest do 80 os├│b doros┼éych, w tym 48 kobiet i 32 m─Ö┼╝czyzn, rolnik├│w i domownik├│w zamieszkuj─ůcych na obszarze gmin wiejskich i miejsko-wiejskich oraz miast do 25 tys. mieszka┼äc├│w na terenie woj. ┼Ťwi─Ötokrzyskiego. Projekt kierujemy do os├│b wykonuj─ůcych dzia┼éalno┼Ť─ç rolnicz─ů, kt├│re z w┼éasnej inicjatywy chc─ů zdoby─ç nowe kwalifikacje zawodowe i podj─ů─ç zatrudnienie w nowym zawodzie poza rolnictwem.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji zawodowych uczestnik├│w i uczestniczek projektu, odchodz─ůcych z rolnictwa z terenu woj. ┼Ťwi─Ötokrzyskiego, poprzez zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych.

ZASADY UCZESTNICTWA

Udzia┼é we wszystkich zaj─Öciach jest bezp┼éatny! Warunkiem uczestnictwa jest spe┼énienie wymog├│w okre┼Ťlonych w regulaminie projektu.

ZAPEWNIAMY:
wy┼╝ywienie podczas warsztat├│w i szkole┼ä, zwrot koszt├│w dojazdu na zaj─Öcia, materia┼éy szkoleniowe.┬á Uczestnicy projektu zostan─ů ubezpieczeni na czas udzia┼éu w projekcie.

Projekt realizowany jest w terminie od 01.09.2012 do 31.07.2013

Projekt ÔÇ×Nowa rolaÔÇŁ
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,

Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki,