NASI PATRONI

N@UCZYCIEL PRZYSZŁOŚCI

Ostatnie wolne miejsca w projekcie

Wolne miejsca w projekcie pozostały jedynie w grupach IV i V dla nauczycieli z grup preferowanych w projekcie. Serdecznie zapraszamy do zapisu!

Nauczyciele preferowani to:
Nauczyciele, odpowiadający za kształcenie zawodowe w kierunkach: mechatronika, sektor AGD, przemysł tekstylny, odzieżowy, ceramiczny, wdrażanie i instalacja technologii ograniczających emisję CO2, branże związane z Budownictwem Naturalnym.

Wolne miejsca:
Obecnie dysponujemy wolnymi miejscami w następujących grupach szkoleniowych:
 9 wolnych miejsc w grupie IV (decyduje kolejność zgłoszeń) – początek w lutym 2012
 12 wolnych miejsc w grupie V (decyduje kolejność zgłoszeń) – początek w marcu 2012

Zachęcamy:
Chętnie przyjmujemy grupy nauczycieli z tej samej placówki, ponieważ uważamy, że większa ilość przeszkolonych nauczycieli to większe szanse na skuteczne wdrożenie nowoczesnych form kształcenia oraz e-learningu w Państwa Szkole.

Korzyści:
Największą korzyścią jest możliwość całkowicie darmowego przeszkolenia się w zakresie najnowszych technologii pracy z uczniem oraz otrzymanie darmowego dostępu do platformy e-learningowej,
z której nie tylko przeszkoleni nauczyciele, ale cała placówka, łącznie z jej podopiecznymi, będzie mogła korzystać na co dzień!
Szkolenia odbywają się trybem weekendowym w godzinach 09.00 -16.00, nauczycielom spoza Łodzi zapewniamy noclegi. Oferujemy także pełne wyżywienie dla wszystkich uczestników oraz wszelkie materiały szkoleniowe i dydaktyczne.

Jak się zapisać?
Zadzwonić na nr 42 646 41 41 lub napisać wiadomość na adres: lodz@irp-fundacja.pl, można także pobrać formularz ze strony N@uczyciela Przyszłości i przesłać go pocztą, lub dostarczyć osobiście do biura projektu.

Warto wykorzystać tę szansę i zgłosić się, zanim zrobią to inni!
Serdecznie zapraszamy!

DO POBRANIA :
Informacja dla szkół zawodowych /PDF/

Projekt „N@uczyciel przyszłości”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego