EDS-FNS

Trwa rekrutacja do kursu komputerowego

aPułtusk
Trwa rekrutacja do kursu komputerowego

Zapraszamy także do już istniejących grup – w przypadku pozytywnego wyniku testu jest możliwość dołączenia do grup, nadrobienia na zajęciach indywidualnych oraz uzyskania międzynarodowego certyfikatu TOEIC.

Zachęcamy do zapoznania się:

aArchiwum nowości

Projekt „Czas na kompetencje”

realizowany jest w ramach PO KL, (Priorytet IX, Działanie 9.6, Poddziałanie 9.6.2), na podstawie umowy podpisanej z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych. Projekt realizowany jest na terenie woj. mazowieckiego.

Biuro projektu znajduje się w Warszawie.

UCZESTNICZKI/ UCZESTNICY

Projekt skierowany jest do 120 osób, w tym 60 kobiet i 60 mężczyzn:

• w wieku 25-64 lat,
  • nieposiadających zatrudnienia
  • zamieszkałych na terenie powiatów: makowskiego, pułtuskiego, szydłowieckiego, przysuskiego, radomskiego oraz w Radomiu.
  • posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (z wyłączeniem osób niesłyszących w stopniu znacznym oraz osób niewidomych).

Celem projektu jest wzmocnienie pozycji na rynku pracy poprzez podniesienie poziomu kompetencji językowych lub ICT 120 dorosłych osób z województwa mazowieckiego.

ZASADY UCZESTNICTWA

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny!

ZAPEWNIAMY:
poczęstunek podczas szkoleń, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia, materiały szkoleniowe, pokrycie kosztów egzaminów zakończonych certyfikatem, ubezpieczenie.

od 01.07.2014 do 30.06.2015

Projekt „Czas na kompetencje”
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
Priorytet: XI. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach