"RAZEM! ÔÇô INICJATYWY Z OBSZARU EKONOMII SPO┼üECZNEJ"
wojew├│dztwo lubelskie

AKTUALNOŚCI w PROJEKCIE
O PROJEKCIE

Konferencja podsumowuj─ůca projekt
W dniu 15.12.2012 r. w Domu Kultury LSM odby┼éa si─Ö w konferencja podsumowuj─ůca projekt:ÔÇ×RAZEM! ÔÇô inicjatywy z obszaru ekonomii spo┼éecznej ÔÇô II EDYCJAÔÇŁ.

WIZYTA STUDYJNA
Grupy obj─Öte wsparciem w ramach projektu maj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç odbycia wizyty studyjnej w Kluczach (ko┼éo Krakowa.Planowany termin wizyty 14 - 16.05.2012 r.
Oosby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny - 81 536 10 94 lub e-mailowy: l.pietka@irp-fundacja.pl

KONKURS ROZSTRZYGNI─śTY
Szanowni Pa┼ästwo mamy przyjemno┼Ť─ç poinformowa─ç, ze Komisja Konkursowa wybra┼éa 3 pomys┼éy na najlepsz─ů inicjatyw─Ö lokaln─ů.Zwyci─Öscy pomys┼éodawcy: grupa z Orzechowa, ze Skierbieszowa oraz grupa z Chru┼Ťliny. Zwyci─Öskie inicjatywy zostan─ů obj─Öte wsparciem w zakresie us┼éug prawnych, marketingowych oraz ksi─Ögowych. Grupy zostan─ů objete wsparciem w formie us┼éug prawnych, ksi─Ögowych oraz marketingowych.

NA NAJLEPSZ─ä INICJATYW─ś LOKALN─ä!

Zgodnie z informacjami, kt├│re uczestnicy szkole┼ä prowadzonych w ramach projektu ÔÇ×RAZEM! ÔÇô inicjatywy z obszaru ekonomii spo┼éecznejÔÇŁ otrzymywali wcze┼Ťniej, og┼éaszamy KONKURS! Nagrodzone zostan─ů trzy najlepsze pomys┼éy na inicjatywy wykorzystuj─ůce narz─Ödzia ekonomii spo┼éecznej dla realizacji cel├│w ekonomii spo┼éecznej. Podstaw─ů do wzi─Öcia udzia┼éu w konkursie jest zapoznanie si─Ö z regulaminem Konkursu (REGULAMIN KONKURSU) i przes┼éanie na wskazany adres opisu inicjatywy z wype┼énion─ů ankiet─ů konkursow─ů (ANKIETA KONKURSOWA).

MATERIAŁY DO POBRANIA

ARCHIWUM WYDARZEŃ

Projekt "RAZEM! ÔÇô inicjatywy z obszaru ekonomii spo┼éecznej ÔÇô II edycja " realizowany jest w ramach PO KL (Poddzia┼éanie 7.2.2) na podstawie umowy podpisanej z Wojew├│dzkim Urz─Ödem Pracy w Lublinie. Biuro projektu znajduje si─Ö Lublinie

Projekt skierowany jest do 80 ┬áos├│b korzystaj─ůcych z pomocy spo┼éecznej oraz18 ┬ápracownik├│w instytucji rynku pracy oraz pomocy i integracji pomocy spo┼éecznej, mieszkaj─ůcych na┬á terenie wojew├│dztwa lubelskiego.

ZASADY UCZESTNICTWA
Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny!

ZAPEWIAMY: wyżywienie podczas szkoleń i spotkań, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia,

od 01.08.2011 r. do 31.12.2012 r.

Projekt wsp├│┼éfinansowany ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Spo┼éecznego