"RAZEM! ÔÇô INICJATYWY Z OBSZARU EKONOMII SPO┼üECZNEJ"
wojew├│dztwo ┼Ťwi─Ötokrzyskie

AKTUALNOŚCI w PROJEKCIE
O PROJEKCIE

KONFERENCJA
NA PODSUMOWANIE PROJEKTU

Europejski Dom Spotka┼ä ÔÇô Fundacja Nowy Staw zorganizowa┼éa 15 grudnia w MGOKiS w Koprzywnicy konferencj─Ö ÔÇ×Lokalny kontekst ekonomii spo┼éecznej ÔÇô problem czy okoliczno┼Ť─ç sprzyjaj─ůca?ÔÇŁ, Konferencja by┼éa elementem dobiegaj─ůcego ko┼äca projektu ÔÇ×RAZEM! ÔÇô inicjatywy z obszaru ekonomii spo┼éecznejÔÇŁ adresowanego do os├│b wymienionych w katalogu odbiorc├│w Dzia┼éania 7.2.2 PO KL, a tak┼╝e pracownik├│w instytucji rynku pracy oraz instytucji pomocy i integracji spo┼éecznej z terenu wojew├│dztwa ┼Ťwi─Ötokrzyskiego.

Zalezianka znów odniosła sukces!
Mi┼éo nam poinformowa─ç, ┼╝e Stowarzyszenie Rozwoju Spo┼éecznego ÔÇ×ZaleziankaÔÇŁ z┼éo┼╝y┼éo aplikacj─Ö na konkurs og┼éoszony przez ┼Üwi─Ötokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego.
Projekt ÔÇ×Z┼éota r─ůczkaÔÇŁ-czyli aktywizacja zawodowa mieszka┼äc├│w Zalezianki i okolic uzyska┼é ocene pozytywn─ů. Gratulujemy serdecznie! Im oraz sobie, bo przecie┼╝ pomogli┼Ťmy napisa─ç.

InstytutRynku Pracy - Fundacja Nowy Staw ma zaszczyt zaprosi─ç na konferencj─Ö ÔÇ×Lokalny kontekst ekonomii spo┼éecznej ÔÇô problem czy okoliczno┼Ť─ç sprzyjaj─ůca?ÔÇŁ kt├│ra odb─Ödzie si─Ö w dniu 15 grudnia br. w godz. 10.30 ÔÇô 15.00 w sali konferencyjnej Miejsko-Gminnego O┼Ťrodka Kultury w Koprzywnicy.
Konferencj─Ö organizujemy w ciekawej, dynamicznej formule open- space. Jej celem jest wypracowanie wniosk├│w, raportu, rekomendacji do przysz┼éej wsp├│┼épracy sektora obywatelskiego z lokalnymi partnerami maj─ůcymi wp┼éyw na popraw─Ö zauwa┼╝onych sytuacji, obszar├│w problemowych. TVP Kielce obj─Ö┼éa patronat medialny nad konferencj─ů.

Spotkanie planuj─ůce w Dmosicach
Doradztwo w r├│┼╝norodnych formach jest w toku. Wszystko tak, jak za┼éo┼╝yli┼Ťmy w projekcie. Wspieranie odbywa si─Ö na zasadzie ┼é─ůczenia si┼é, godzenia interes├│w, wytyczania cel├│w, szukania wsparcia. ÔÇ×Wszystkie r─Öce na pok┼éadÔÇŁ

powiekszenie powiekszenie

ARCHIWUM WYDARZEŃ

Projekt ÔÇ×RAZEM ÔÇô inicjatywy z obszaru ekonomii spo┼éecznej realizowany jest w ramach PO KL (Poddzia┼éanie 7.2.2) na podstawie umowy podpisanej ze ┼Üwi─Ötokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego. Biuro projektu znajduje si─Ö w Kielcach.

Projekt skierowany jest do 120 os├│b korzystaj─ůcych z pomocy spo┼éecznej oraz 72 pracownik├│w instytucji rynku pracy oraz pomocy i integracji pomocy spo┼éecznej, mieszkaj─ůcych na terenie wojew├│dztwa ┼Ťwi─Ötokrzyskiego

Celem projektu jest podniesienie kompetencji i wiedzy z zakresu ekonomii społecznej uczestników i uczestniczek projektu

ZASADY UCZESTNICTWA
Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny!

ZAPEWIAMY: wyżywienie podczas szkoleń i spotkań, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia,

od 01.08.2010 r. do 31.12.2011 r.

Projekt wsp├│┼éfinansowany ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Spo┼éecznego